ramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkagrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgraf
Fotografia Katalogowa Zdjęcia Reklamowe Fotografia Lotnicza - Studio MD
ramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkaramkagrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgrafgraf
ramkaramkaramkaramkaramkaramka

 

To jest stara wersja strony zapraszamy na nową wersję tutaj...

 

Zdjęcia z balonu, oktokoptera i paralotni - taniej i dokładniej niż z samolotu !

Przedstawiamy wyjątkową na Polskim rynku ofertę: Fotografię z powietrza. Wykonujemy zdjęcia z lotu ptaka używając w zależności od potrzeb i wymagań klienta balon, wielowirnikowiec, latawiec, paralotnię, helikopter lub samolot. Dzięki wykorzystaniu różnych środków latających nasza oferta jest wyjątkowo elastyczna i korzystna cenowo !


Wybierz miejsce, które chcesz sfotografować, a my dopasujemy najlepszy i najtańszy sposób!

Balon helowy pozwala wykonywać zdjęcia z powietrza z wysokości od 5 do 150 metrów. Zapewnia wyjątkowo stabilny punkt zawieszenia aparatu przy braku lub słabym wietrze. Doskonale nadaje się do wykonywania wirtualnych panoram. Cyfrowy aparat fotograficzny podwieszony pod balonem jest sterowany radiowo i może wykonywać zdjęcia pod dowolnym kątem także równolegle do powierzchni ziemi. Jest to funkcja szczególnie przydatna przy tworzeniu fotoplanów i map. Fotografując dysponujemy stałym podglądem obrazu z aparatu. Balonu nie obowiązuje zakaz lotów nad terenem zabudowanym ! Dlatego może być wykorzystywany do bezpiecznego fotografowania w miastach i w miejscach niedostępnych dla motolotni, helikopterów i samolotów.

Balon helowy do fotografii lotniczej

Latawiec wykorzystywany do zdjęć lotniczych

Latawiec fotograficzny doskonale sprawdza się na otwartych, wietrznych terenach. Przy jego użyciu można wykonywać zdjęcia z wysokości nawet 200 metrów. Dzięki radiowemu przekaźnikowi można podczas fotografowania obserwować obraz z aparatu na ziemi. Cyfrowy aparat jest zdalnie pochylany i obracany, i może wykonywać zdjęcia pod dowolnym kątem także fotografie pionowe. Podobnie jak z balonu, wykonane za jego pomocą zdjęcia można łączyć w panoramy. Jest to jedyny efektywny nośnik aparatu przy wiatrach silniejszych niż 8 m/s.

Sesja fotograficzna z balonu lub latawca nie jest ograniczona do jednego przelotu i może trwać nawet kilka godzin, w jednym miejscu. Dlatego nośniki te doskonale sprawdzają się podczas imprez masowych czy przedsięwzięć, które wymagają kilkudniowego dokumentowania.

Oktokopter Oktokopter umożliwia wykonywanie zdjęć i filmów z powietrza w niedostępnych dla innych statków powietrznych miejscach. Sprzęt ten gotowy jest do pracy w ciągu kilku minut od przyjazdu na miejsce. Wykorzystujemy najnowocześniejszą, dostępną na rynku elektronikę, dlatego możemy dokładnie monitorować pozycję GPS wielowirnikowca, jego wysokość lotu oraz stan baterii. Oktokopter dzięki wyjątkowo stabilnemu lotowi pozwala na wykonywanie nawet zdjęć nocnych ! Podobnie jak podczas korzystania z balonu i latawca posiadamy podgląd obrazu z Canona 5d na ziemi i pełną kontrolę nad ruchami aparatu.

Paralotnia umożliwia wzniesienie w powietrze pilota i fotografa. Pozwala na fotografowanie z dużych wysokości, większych obszarów. Zdjęcia można wykonywać niezależnie od przeszkód terenowych znajdujących się na powierzchni ziemi. Niestety niebezpieczne jest wykorzystywanie jej nad terenem zabudowanym.

Paralotnia z napędem wykorzystywana do zdjęć lotniczych

Helikopter

Samolot i helikopter uzupełniają naszą ofertę zdjęć z powietrza. Korzystamy z nich wszędzie tam gdzie nie można użyć tańszych środków latających lub wykorzystanie ich może przynieść lepsze efekty. Dzięki stałej współpracy z pilotami możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Zapewniamy doskonałą jakość zdjęć! Nasze fotografie nadają się do wykonywania modeli 3d, cyfrowych modeli terenu, ortofotografii, renderingów i publikacji wielkoformatowych. Jako dodatkową usługę proponujemy przetworzenie zdjęć w panoramy, ortofotografie i obiekty 3d. W odróżnieniu od większości konkurencji korzystamy z zawodowych lustrzanek cyfrowych z profesjonalnymi obiektywami. Nie bez znaczenia jest również ponad 30 letnie doświadczenie właściciela firmy w fotografii zawodowej. Łączymy umiejętności fotograficzne z pomysłowością i nowoczesną techniką. Chętnie służymy dalszymi informacjami na temat fotografii lotniczej w Studio MD, prosimy o kontakt.


© Studio MD Fotografia Techniczna
http://www.fotografialotnicza.com.pl

tel. komórkowy:0503820566 lub 0508207144